partner strategiczny Okno-pol Al-Tech
partnerzy

Wydarzenia

Podczas IV Zjazdu MPOIA odbyło się wręczenie nagród laureatom Salonu Wystawy Architekci Małopolski 2017. Obiekty o największej liczbie głosów otrzymały dyplom oraz statuetkę, wręczane przez Przewodniczącego Rady Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP. 

Głosowano w sześciu kategoriach:
1) M – małe obiekty budowlane (np. domy jednorodzinne)
2) W – budynki mieszkalne wielorodzinne, mieszkalno-usługowe
3) U – budynki użyteczności publicznej (np. obiekty biurowe, szkoły, przedszkola)
4) P – obiekty przemysłowe, produkcyjne, magazynowe
5) Z – przestrzeń publiczna - urbanistyka
6) K – przebudowa, konserwacja i rewaloryzacja

 

M – małe obiekty budowlane (np. domy jednorodzinne )

 
Dom w Tatrach 1 Kościelisko, ul. Królewska

Architekci Jan Karpiel „Bułecka” junior, Marcin Steindel

 

 
Dom w Tarnowie 2 Tarnów

Architekci Jan Karpiel „Bułecka” junior, Marcin Steindel

 

 
Małopolska Chata Podcieniowa 3 Zabierzów, ul. Krzyżowa

Architekci Bogusław Barnaś, Bartosz Styrna, Anna Taczalska, Natalia Bryzek, Anna Hydzik, Anna Mędrala, Mateusz Zima

 

 
Zespół trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych 3 Ujazd koło Krakowa

Architekci Andrzej Orłowski, Maciej Krawczyński

 


W – budynki mieszkalne wielorodzinne, mieszkalno-usługowe

 
Domy mieszkalne Nowa Huta – Nowe Puchatki 1 Kraków, os. Bohaterów Września

Architekt Tadeusz Lemański

 

 
APARTAMENTY NOVUM 2 Kraków, ul. Rakowicka

Architekci Marek Borkowski, Witold Gilewicz, Andrzej Lipski

 

 
Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych, Inwestor Echo Investment S.A. 3 Kraków, ul. Tadeusza Kościuszki

Sławomir Kogut, Borysław Czarakcziew, Katarzyna Kowalska, Magdalena Budzoń, Monika Czubińska-Kwiatkowska, Magdalena Zygier, Paulina Kultys, Sylwia Kamionka, Kinga Trąbińska, Maciej Kociołek

 

U – budynki użyteczności publicznej (np. obiekty biurowe, szkoły, przedszkola)

 
Budynek biurowy IMPERIAL 1 Kraków, ul. Rzemieślnicza/Wadowicka

Architekci Artur Jasiński, Marta Grochowska, Marcin Pawłowski, Paweł Wieczorek

 

 
Klinika VENAMED 1 Klinika VENAMED Zielonki,

ul. Krakowskie Przedmieście

Architekci Elżbieta Zielińska, Witold Zieliński

 

 
Terminal pasażerski T4, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków 2 Balice,

ul. Kpt. M. Medweckiego 1

Architekci Jacek Czech, Janusz Duliński, Piotr Wróbel

 

 
Budynek biurowy Thermo Dynamics 3 Skawina, ul. Pisary

Architekci Dawid Krawczyk wraz z zespołem projektowym

 

P – obiekty przemysłowe, produkcyjne, magazynowe

 
Centrum logistyczne „Amplus” 1 Prandocin Iły 62a, Gmina Słomniki

Architekt Krzysztof S. Białka

 

 
Siedziba firmy PXM 2 Podłęże k. Niepołomic, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Architekci Witold Zieliński, Elżbieta Zielińska

 

 
Główna siedziba grupy Farmina 3 Kraków Podgórze, rejon ulic: Lipska, Mierzeja Wiślana, Bagrowa

Architekt Jarosław Wilk

 


Z – przestrzeń publiczna – urbanistyka

 
PORT JACHTOWY W SZCZECINIE – etap 1 1 Szczecin, Wyspa Grodzka, nabrzeże Startówka, ul. Apolinarego Wendy

Architekt Łukasz Podczaszy

 

 
Amfiteatr 2 Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec

Architekci Maciej Kozub i Marian Mikołajski

 

 
Adaptacja zabytkowego spichlerza na bibliotekę oraz świetlicę wraz z zagospodarowaniem placu 3 Brzeźnica

Architekci Marta Bruzda, Marcin Nowak-Żelaśkiewicz



K – przebudowa, konserwacja i rewaloryzacja

 
Rewitalizacja elewacji budynku biurowego 1 Kraków, ul. Smoleńsk 29 Architekci Jakub Fiszer, Karol Frańczak

 

 
Zespół mieszkaniowo-usługowy „Angel Wawel” 2 Kraków, ul. Koletek 12, Sukiennicza 4, 6 i 8 Architekci Tadeusz Półchłopek, Mirosław Stępień, Marek Korski, Krzysztof Poproch, Bartosz Hodurek, Agnieszka Krzciuk, Bernadetta Półchłopek, Anna Mazurkiewicz, Anna Nowak, Wojciech Ruchała, Anna Stępień, Joanna Wróbel, Anna Woźniczka w kooperacji z Gottesman-Szmelcman Architecture

 

 
Przedszkole 3-oddziałowe 3 Krościenko nad Dunajcem, ul. Lubań 1 Architekci Anna Serafin, Aleksandra Stach, Małgorzata Serafin, Katarzyna Piekarczyk-Czernecka

 

  • 2018-03-24-0-24_03_2018-0
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_045
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_046
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_048_Marta-Bruzda
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_049_Marian-Mikoajski-Maciej-Kuchta
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_051____
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_054_Anna-Serafin
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_056_T.Pochopek-Stepien-Marek-Korski
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_057____
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_059_Jarosaw-Wilk
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_063_Krzysztof-Biaka
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_066____
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_069_Artur-Jasinski
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_073_B.Czrakcziew
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_077_Witold-Gilewicz
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_078_Tadeusz-Lemanski
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_200_Krzysztof-Steindel
  • 2018-03-24-IV-Okregowy-Zjazd-S-W_Witld-Zieliski